DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

SÓL GORZKA EPSOM RZYMSKA 1KG EKOGRAM

Producent: Ekogram

Epsom sól, powszechnie znana jako sól gorzka w rzeczywistości nie jest solą, lecz naturalnie czystym związkiem mineralnym siarczanu magnezu. Ta drobnokrystaliczna substancja posiada wiele właściwości zdrowotnych i kosmetycznych. Wykorzystywana od setek lat, pochodzi z południowo-wschodniej Anglii. Stosowana wewnętrznie, działa skutecznie jako środek przeczyszczający. Zawarte w soli siarczany stymulują trzustkę, co poprawia ogólne trawienie. Sól eliminuje także toksyny środowiskowe i pozostałości leków w organizmie.

 

Jednym z najprostszych sposobów na złagodzenie stresu jest kąpiel w wannie pełnej ciepłej wody z dodatkiem gorzkiej soli. Stres wypłukuje z organizmu magnez i zwiększa poziom adrenaliny. Rozpuszczona w wodzie sól  absorbowana jest przez skórę, przez co uzupełnia zawartość magnezu w organizmie. Eksperci uważają, że kąpiel w soli Epsom co najmniej trzy razy w tygodniu dostarcza wiele energii, poprawia samopoczucie oraz ogólny wygląd skóry. Ze względu na swoje właściwości relaksacyjne, przypisuje się jej również naturalne obniżenie ciśnienia krwi. Regularne kąpiele łagodzą także bóle wywołane stanem zapalnym, zmniejszają wysypkę i zmiękczają skórę.

 

Jak można wywnioskować z powyższego opisu, Epsom sól może pomóc w wielu codziennych problemach. Używanie jej jako zamiennika wielu leków, czy substancji chemicznych sprawi, że Twoje problemy zostaną wyeliminowane szybko, skutecznie i przede wszystkim zdrowo.

 

Udostępnij
14.99 zł
Czas dostawy: 3dni