DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

SODA OCZYSZCZONA - SPOŻYWCZA - 1kg - EKOGRAM

Producent: Ekogram

Soda oczyszczona jest nieorganicznym związkiem syntetycznym, będącym pośrednim produktem pozyskiwania węglanu sodu. Węglan sodu natomiast, produkowany jest z naturalnych minerałów, a dokładniej wody morskiej i soli. Soda oczyszczona działa przeciwzapalnie i oczyszczająco na organizm, nie powodując przy tym żadnych skutków ubocznych. Rozpuszcza się w wodzie o temperaturze co najmniej 20°C. Świeżość sody najlepiej sprawdzić przez dodanie do niej (do połowy łyżeczki), kilku kropli soku z cytryny lub octu. Pojawienie się bulgotania świadczy o tym, że jest ona niedawno wyprodukowana.

 

Soda oczyszczona posiada wiele ciekawych zastosowań zarówno medycznych jak i gospodarczych. Jest całkowicie biodegradowalna, rozpada się w temperaturze powyżej 60°C. Nie jest szkodliwa dla organizmu człowieka, nie grozi poparzeniem ani zatruciem oparami. Jest substancją niepalną. Nie rysuje powierzchni, może być stosowana do czyszczenia urządzeń ze stali nierdzewnej, szkła, marmuru i innych delikatnych materiałów.

 

 

Zastosowanie sody oczyszczonej:

- w roztworze z wodą w celu łagodzenia niestrawności, zgagi i nadmiernej kwasowości w żołądku (neutralizuje ich nadmiar )

- do kąpieli, w celu łagodzenia podrażnień skóry, wysypki lub ukąszeń

- usuwa zaskórniki i rozświetla cerę

- zmniejsza zgagę

- na ukąszenia owadów i swędzenie skóry

- jako proszek do pochłaniania zapachów

- jako proszek do szorowania i czyszczenia

- jako odkamieniacz do czajnika

- jako odświeżacz do dywanów i wykładzin

- usuwa trwałe plamy z prania

- czyści biżuterię

- do czyszczenia protez i innych przedmiotów wkładanych do ust

- jako peeling do ciała

 

 

Producent: EKOGRAM ZIELONKI

Waga: 1000g

Udostępnij
7.20 zł
Czas dostawy: 3dni