DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Foods by Ann RHODIOLA 60 kaps. 200 mg RÓŻENIEC GÓRSKI

Producent: Foods by Ann

Różeniec górski (Rhodiola rosea L.) zawiera w swoim składzie szerokie spektrum związków wpływających korzystnie na całościowe funkcjonowanie organizmu człowieka. Zaliczany jest do grupy adaptogenów, czyli substancji zwiększających odporność organizmu na stres zarówno fizyczny jak i psychiczny. Jedną z najlepiej poznanych korzyści przyjmowania Różeńca górskiego jest zwiększanie poziomu serotoniny (nazywanej także hormonem szczęścia), co bezpośrednio przekłada się na działanie antydepresyjne oraz poprawiające nastrój.

Korzyści z suplementacji Różeńca odczują również osoby aktywne fizycznie, gdyż związki w nim zawarte prowadzą do poprawy zdolności wysiłkowych przy jednoczesnej poprawie kondycji psychicznej, umożliwiając prowadzenie dłuższych sesji treningowych, przy jednocześnie wyższej intensywności. Jednoczasowo redukuje on stan zapalny wygenerowany intensywnym wysiłkiem fizycznym. Polecany jest osobom pracującym umysłowo oraz uczącym się, gdyż przyczynia się on do poprawy funkcjonowania pamięci długo- i krótkotrwałej przy jednoczesnej poprawie koncentracji.Substancje obecne w Różeńcu wpływają także korzystnie na jakość snu, ułatwiając zasypianie oraz wydłużając czas jego trwania. 

 

Sposób użycia: Stosować raz dziennie 1 kapsułkę.Przeciwwskazania: Uczulenie na jakikolwiek składnik suplementu.

 

Środki ostrożności: Maksymalna dopuszczona dawka tego suplementu w Polsce wynosi 200 mg. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt dla dorosłych. Kobiety karmiące i ciężarne powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

 

Zawartość opakowania: 60 kapsułek (60 dni stosowania).

 

Przechowywanie: Chronić przed światłem.Przechowywać w temperaturze 25°C, w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci. 

 

Składniki w 1 tabletce:

Ekstrakt 4:1 z różeńca górskiego : 200 mg

Składniki : ekstrakt 4:1 z różeńca górskiego, żelatyna, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik - dwutlenek tytanu

Udostępnij
28.99 zł
Czas dostawy: 3dni