DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Foods by Ann ASHWAGANDHA 60 kaps. 200 mg ŻEŃ-SZEŃ INDYJSKI

Producent: Foods by Ann

Ashwagandha (Withania somnifera) z uwagi na swój prozdrowotny wpływ na organizm człowieka, od dawna wykorzystywana jest w medycynie ajurwedyjskiej. Zaliczana jest do grupy adaptogenów, co oznacza, iż podnosi odporność organizmu na stres. Jej suplementacja wpływa na obniżenie poziomu kortyzolu (nazywanego także hormonem stresu), poprawia pamięć oraz koncentrację.

Przyjmowanie Ashwagandhy przyczynia się także do redukcji zmęczenia i z tego powodu polecana jest w szczególności osobom narażonym na chroniczny stres. Polecana jest też dla osób aktywnych fizycznie, gdyż prowadzi do zwiększenia poziomu energii oraz wytrzymałości fizycznej. Jednocześnie może być stosowana przez mężczyzn borykających się z obniżonym poziomem testosteronu.

Wykazuje działanie antyoksydacyjne oraz przeciwzapalne, chroniąc organizm przed negatywnym wpływem stresu oksydacyjnego. Ashwagandha może być polecana także osobom z niedoczynnością tarczycy, gdyż wpływa korzystnie na poziom produkowanych przez nią hormonów.

 

Ekstrakt z Ashwagandha Foods by Ann jest standaryzowany aż na 5% witanoloidów. To największa dopuszczana w Polsce dawka.

 

Sposób użycia: Stosować raz dziennie 1 kapsułkę.

Przeciwwskazania: Uczulenie na jakikolwiek składnik suplementu.Środki ostrożności: Maksymalna dopuszczona dawka tego suplementu w Polsce wynosi 200 mg. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt dla dorosłych.

Kobiety karmiące i ciężarne powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Zawartość opakowania: 60 kapsułek (60 dni stosowania).

Przechowywanie: Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze 25°C, w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

 

Składniki:

 

Ekstrakt 4:1 z ashwagandha  -  200 mg

Składniki  :  ekstrakt 4:1 z ashwagandha, żelatyna, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik - dwutlenek tytanu

Udostępnij
38.99 zł
Czas dostawy: 3dni