DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Odwiedź Nas i spróbuj jak smakuje zdrowie!

ACAI BAR to super kolorowy food truck serwujący zdrowe koktajle i desery z udziałem TROPIKALNYCH OWOCÓW - tych mega, mega zdrowych! Gwiazdą naszego baru jest JAGODA ACAI - SUPERFOOD NR.1 na świecie, czyli najbardziej odżywczy owoc na naszej planecie! A ponieważ wierzymy, że dobre i wartościowe jedzenie ma zbawienny wpływ na nasz organizm, dlatego w ACAI BAR serwujemy wyłącznie to co najlepsze z natury!

W naszym menu znajdziesz same superowo zdrowe owoce z jagodą acai na czele. Na jej bazie przygotujemy dla ciebie typowy brazylijski przysmak - ACAI BOWL, czyli zmiksowany z bananem mrożony miąższ z jagód acai serwowany z owocami i granolą typu crunch. Taka miska daje nie tylko fantastycznego kopa energetycznego, to również istna skarbnica witamin, antyoksydantów i substancji odżywczych naturalnego pochodzenia! Podajemy ją także w wersji orzechowej "nutts"! Tutaj zmiksowany z bananem miąższ z jagód acai serwujemy w połączeniu z masłem orzechowym, plasterkami banana oraz kakao! Jedna taka miska doda ci energii na cały dzień i wzmocni twoja wytrzymałość.

Wśród mixowanych przez nas owoców można spotkać: NERKOWCA, GUJAWĘ, GRAVIOLĘ, ACEROLE, PAPAJE, MANGO, KAWOWCA i MARAKUJĘ! Koniecznie nas odwiedź i odkryj tropikalne smaki tego lata!

Smoothies z Acai Bar to codzienna porcja zdrowia i witamin, od samej matki natury!


A wszystko to w naszym relaksacyjnym zakątku w żydowskiej części miasta, na Kazimierzu! Zapraszamy na plac Izaaka, tutaj pysznie zjesz i miło spędzisz czas! Zapraszamy codziennie! U nas nuda nie mieszka!

Rafał