DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 400 ZŁ

Acai Liofilizowane 250g

Producent: Seriofruta

Odpowiednia gramatura dla prawdziwych acai maniaków! Wiesz dobrze w co się pakujesz, bo inwestujesz w swoje zdrowie! Nasze jagody są organiczne; w 100% brazylijskie; zrywane z palm które porastają Amazońską dżunglę! Nie znajdziesz w nich extra dodatków, ulepszaczy ani konserwantów. Wyselekcjonowane przez nas jagody są poddawane wyłącznie delikatnemu procesowi liofilizacji, gdzie wszystko przebiega naturalnie!

Jagoda acai to tropikalny owoc lasów Ameryki Południowej, zwany w Brazylii jagodą piękna. Jej cudowne właściwości od dawna znane rdzennym mieszkańcom Amazonii, w Polsce są nowym odkryciem. Ten niepozorny owoc to źródło licznych witamin, substancji odżywczych, niezbędnych kwasów tłuszczowych oraz enzymów – odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie komórek w naszym organiźmie. Cudwone składniki acai wprost ożywiają nasz metabolizm, naturalnie oczyszczają organizm z toksyn, a zawarte w nich przeciwutleniacze zwalczają wolne rodniki, opóźniając przy tym procesy starzenia.Nie bez powodu jagoda acai została uznana za SUPERFOOD nr. 1 na świecie.

Sproszkowane jagody acai to nic innego jak zamrożony miąższ amazońskich jagód wysuszony do postaci pudru. W takiej formie tropikalne jagody zachowują wszystkie swoje właściwości odżywcze, jak również bardzo ciemny purpurowy kolor. I to właśnie kolor jest pierwszym wyznacznikiem znakomitej jakości wśród sproszkowanych jagód. Jagody o jasnym, fioletowym odcieniu są osuszane metodą rozpryskową, czyli przy użyciu wysokiej temperatury. W takich warunkach odżywcze właściwości jagód zostają w większej zniwelowane.Aby wybrać najlepsze acai pojechaliśmy na podbój Brazylii! Selekcja pośród producentów jagodowego miąższu miała na celu wybrać produkt o najlepszej jakości, naturalnie organiczny oraz ten który został przetworzony wyłącznie poprzez proces suszenia po zamrożeniu- tzw. „liofilizację”.

Udostępnij
85.90 zł 159.00 zł
Czas dostawy: 3dni